امروز: سه شنبه 1 مرداد 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص

دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص دسته: مدیریت
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 11 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 24

دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص تحقیق الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص مقاله الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 24 صفحه

الفبای مدیریت زنجیره تامین (كالا و خدمات) مدیریت زنجیره تامین چیست ؟
نرم افزار شبكه تامین چه می كند ؟
آیا من نیاز دارم كه قبل از نصب نرم افزار زنجیره تامین ، نرم افزار ERP را نصب كنیم ؟
هدف نهائی نرم افزار مدیریت زنجیره تامین چیست ؟
همكاری زنجیره تامین با شما چیست ؟
موانع سر راه نصب نرم افزار زنجیره تامین چیستند ؟
آیا از نرم افزاری استفاده كنم كه تغییرات B2B ارائه می كند یا نرم افزار خودم را نصب می كنم ؟
آگهی دهندگان : مدیریت زنجیره تامین چیست ؟
مدیریت زنجیره تامین تركیبی از هنر و علم است كه بدنبال ارتقاء و بهبود راهی است كه شركت شما مواد خامی را كه برای ایجاد محصول یا انجام خدمت به آن نیاز دارد ، پیدا می كند ، تولیدكنندگانی كه محصول را تولید می‌كنند یا خدمتی ارائه می دهند و آن را به مشتریان تحویل می دهند .
موارد زیر پنج مورد از اجزاء اساسی مدیریت زنجیره تامین هستند .
طرح (پلان) - این بخش استراتژیك مدیریت زنجیره تامین است.
شما به یك استراتژی برای مدیریت تمام منابعی كه برای برآورده كردن تقاضای مشتری خواهان دریافت محصول یا خدمات شما ، نیاز دارید .
یك بخش اعظم از كار برنامه ریی (طرح ریزی) تهیه و توسعه یكدسته معیار برای نظارت و كنترل زنجیره تامین به نحوی است كه مقدار آن كافی بوده ، كم هزینه بوده و تحویل آن با كیفیت بالا باشد و دریافت آن برای مشتریان ارزش داشته باشد .
منبع : تامین كنندگانی را انتخاب كنید كه كالاها و خدماتی را ارائه خواهد كرد كه شما برای ایجاد محصول یا انجام خدمت تان به آن نیاز دارید .
مجموعه‌ای از روندهای قیمت گذاری ، تحویل و پرداخت مربوط به تامین كنندگان را تهیه و توسعه دهید و معیارهایی برای نظارت و ارتقاء روابط ایجاد كنید .
و همه این روندها را با هم یكجا جمع كنید تا لیست كالاها و خدماتی كه از تامین كنندگان دریافت می كنید را مدیریت نمایید ، كه این موارد شامل دریافت كردن محموله ها ، بازبینی آنها ، انتقال آنها به محل تسهیلات كارخانه ای خود و صدور اجازه پرداخت به تامین كنندگان می باشد .
ساخت : این مرحله ساختن (كارخانه ای)است .
فعالیت های لازم برای تولید ، تست كردن ، بسته بندی و‌آمده سازی جهت تحول را در یك برنامه زمان‌بندی قرار دهید .
به عنوان بخش كه دارای بیشترین معیارهاست برای زنجیره تامین است ، در این بخش سطوح كیفیت بازده تولید و میزان تولید و بهره وری كاركنان را اندازه گیری كنید .
تحویل : این مرحله بخشی است كه افراد دست اندركار آن به عنوان لجستیك یاد می كنند (اقدامات تهیه و توزیع) دریافت سفارشهای مشتریان را متناسب و تعدیل كنید ، شبكه ای برای انبار كردن كالا تهیه كرده و توسعه دهید ، بسته‌های حمل را برای فراهم كردن محصولات جهت ارائه به مشتری را چیده و مرتب نمائید و یك سیستم صدور فاكتور رابرای دریافت پرداختهای مشتریان تنظیم كنید .
بازگشت : بخش مسئله ساز زنجیره تامین .
شبكه ای برای دریافت كردن محصولات معیوب یا اضافی بازگشت شده از سوی مشتریان و جهت پشتیبانی كه با محضولات تحویل شده مشكل دارند ، ایجاد كنید .
برای آگاهی از طرح مشروح تر (دارای جزئیات بیشتر) مربوط به این مراحل ، به وب سایل مربوط به هیئت

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص , تحقیق الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص , مقاله الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص , الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر