امروز: پنجشنبه 28 شهریور 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص

دانلود اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص دسته: مدیریت
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 30 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 40

دانلود اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص تحقیق اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص مقاله اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 40 صفحه

اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات چكیده اینترنت همراه با رشد روزافزون خود، كاربردهای فراوانی در صنایع مختلف یافته است.
امروزه اینترنت بعنوان رسانه‌ای قدرتمند در اختیار صنعت تبلیغات قرار گرفته است.
بدلیل ویژگی‌ها و مزیتهای فراوانی كه اینترنت در مقایسه با رسانه‌های سنتی دارد، تبلیغات اینترنتی شاهد رشد فراوانی در طی سالیان اخیر بوده است.
این مقاله به ادبیات موضوع می‌پردازد كه شامل تعریف تبلیغات اینترنتی، تاریخچه و روند آن از ابتدای پیدایش تا كنون، انواع و اشكال مختلف تبلیغات اینترنتی، و نیز مزیتها و محدودیتهای آن می‌باشد.
توضیح : این مقاله تلفیقی از دو مقاله (1)اینترنت؛ ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات (منتشر شده در شماره 10 ماهنامه دانش تبلیغات) و (2)تبلیغات اینترنتی در ایران: تنگناها و راهكارها (سومین كنفرانس بین‌المللی مدیریت – 29 آذر لغایت 1 دی‌ماه 1384) است كه توسط نویسندگان منتشر شده‌اند.
به منظور جلوگیری از تكرار و هدایت سریعتر خوانندگان به سمت مطلب مورد نظر این تلفیق توسط سایت راهكار مدیریت انجام شده است.
كلیدواژه : تبلیغات؛ تبلیغات اینترنتی؛ بازاریابی؛ اینترنت  1- مقدمه در كتب و متون مختلف تعاریف متعددی از تبلیغات آمده است بطور مثال می‌توان به تعاریف ذیل اشاره كرد.
تبلیغات ‌فرآیند روشمند ارایه‌ اطلاعات‌ مناسب‌ در مورد كالاها و خدمات‌ به‌ مشتریان‌ و ترغیب‌ و متقاعد كردن‌ مؤ‌ثر مصرف‌‌كنندگان‌ به‌ خرید كالاها و خدمات می‌باشد (متولی 1372) و یا در تعریفی دیگر تبلیغات را، ارائه غیر شخصی اطلاعات كه معمولاً برای آن پول پرداخت می‌شود و اغلب با هدف ترغیب برای خرید كالاها، خدمات و یا ایده از سوی افرادی مشخص و توسط رسانه‌های مختلف انجام می‌پذیرد، تعریف نموده‌اند (تافلینگر 1996).
همان طور كه در تعریف بالا اشاره شد، تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد كه از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و .
.
.
اشاره نمود.
چندی است كه رسانه‌ای جدید، یعنی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده است.
رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است.
چرا كه پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌كنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را كسب كرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا كند (فاكس 1999).
این مقاله به معرفی این نوع از تبلیغات و ویژگی‌های آن می‌پردازد.
2- تعریف تبلیغات اینترنتی  تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت به عنوان یك كانال و وسیله ارتباطی برای ارسال تبلیغات در محیط وب اشاره دارد (گائو و دیگران 2002).
در تعریفی دیگر، تبلیغات اینترنتی را اینگونه تعریف نموده‌اند: نمایش دادن نامها وعلائم تجاری، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایتهای (پایگاههای) پربیننده اینترنت، به نحوی كه به تحقق اهداف تبلیغات كمك نماید (سایت صدا و سیما 2002).
در فرایند تهیه و اجرای تبلیغات اینترنتی، شركتهای  تبلیغاتی، ناشران اینترنتی1 ، تبلیغ‌دهندگان2  (سازمانها و شركتهای تولیدی و خدماتی) درگیرند.
3- تاریخچه تبلی

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص , تحقیق اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص , مقاله اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص , اینترنت، ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات 41 ص

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر