امروز: شنبه 29 تیر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص

دانلود برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها  74 ص دسته: مدیریت
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 78 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 79

دانلود برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص تحقیق برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص مقاله برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 79 صفحه

برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها تفكر ناب مشتمل بر 5 اصل راهنمای عام و نحوه كاربرد آنها است كه هر شركت و سازمانی را كه ارائه كننده محصول یا خدمتی است ، به سوی ایجاد سیستمی پایدار و پویا رهنمون می شود ، سیستمی كه در آن همگان اعم از كاركنان خود سیستم و یا نهادها و افرادی كه به نوعی با آن مرتبط هستند ، یعنی تامین كنندگان ، در نهایت به رضایت و خشنودی خواهند رسید .
اصول راهنمای تفكر ناب چنان عام و فراگیراند كه از یك سو برای سازمانهای خدماتی ( و حتی اداری ) نیز قابل كاربرداند و از سوی دیگر این اصول از حیطه ساخت و تولید پا فراتر گذاشته و برای تكوین محصولات جدید ، زنجیره توزیع و خدمات پس از فروش نیز به كار بستنی هستند.
تفكر ناب ، رهیافتی جامع و فراگیر است چراكه برخلاف رهیافت های باز مهندسی ، تنها به حل مسئله و معضل « یك شركت » نمی پردازد ، بلكه مسائل و مشكلات كلیه شركت های دخیل در آفرینش یك محصول را حل می كند و برای همیشه به تضاد حاكم بر روابط شركت ها و سازمانهایی كه همه با هم یك محصول مشترك را ارائه میكنند و به عبارت خود مولفان به « جنگ سرد صنعتی » خاتمه می دهد .
امری كه خود می تواند به پایان چرخه ركود رونق اقتصادی بیانجامد .
برنامه ای برای ناب سازی شركت ها .
امیدواریم دیگر یاد گرفته باشید ارزش را از مواد متمایز كنید و اكنون بخواهید تفكر ناب را برای دگرگون كردن كسب و كار خود به كار بندید .
اما چطور می خواهید « این كار» را انجام دهید ؟
ما طی بررسی دگر دسی های موفق در سرتاسر جهان دریافته ایم كه اگر گام ها و ابتكار عمل های لازم ، طبق توالی معینی برداشته یا صورت گیرند ، آنگاه بهترین نتیجه حاصل خواهد شد .
شگرد كار ، انتخاب رهبرانی مناسب با دانشی درست و سپس ، شروع از خود « جریان ارزش » و ایجاد تغییرات چشمگیر در شیوه انجام كارهای معمول روزانه است .
از آن پس ، قلمرو تغییرات باید پیوسته گسترش یابد تا كل سازمان و همه روال های كسب كار را در بر گیرد .
وقتی این تغییرات چونان فرایند برگست ناپذیر در شركت شما انجام شد ، آنگاه وقت آن است بالا و پایین جریان ، یعنی بسی فراتر از مرزهای شركت های منفرد نگریسته شود تا كل جریان ارزش بهینه گردد .
شروع كار : مشكل ترین گام در شروع كار ، غلبه بر اینرسی و ماندگاریی است كه بر هر سازمان « مزرعه سوخته » ** ای حاكم است .
برای غلبه بر این اینرسی شما به این چیزها نیاز دارید : - یك عامل تغییر ؛ - هسته ای از دانش ناب ( نه اینكه الزاما عامل تغییر دارای این هسته دانش باشد) ؛ - نوعی بحران تا چونان اهرم تغییر عمل كند ؛ - نقشه ای از جریان های ارزش ؛ و - اراده استواری برای كایكاكوی ] = اصلاح بنیادی [ همه فعالیت های ارزش آفرین به منظور دستیابی به نتایج سریعی كه دیگر سازمان شما نتواند از آنها چشم پوشد .
یك عامل تغییر بیابید چه بسا«عامل تغییر» خود شما باشید .
واگر كسب و كار كوچك یا متوسطی را اداره می كنید امیدواریم حتما چنین باشد .
اما اگر شما رهبر عالی رتبه یك سازمان بزرگ هستید ، ممكن است زمان وفرصت رهبری عملیات ناب سازی را نداشته باشید .
در این صورت نیاز دارید كه مدیر ارشداجرایی ، یا نائب رئیس اجرایی عملیات یا روسای كسب و كار های تابعه شركت شما تغییر

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص , تحقیق برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص , مقاله برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص , برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها 74 ص

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر