امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص

دانلود تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص دسته: مدیریت
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 42 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 66

دانلود تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص تحقیق تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص مقاله تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 66 صفحه

فصل اول مقدمه‏اى بر تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها اهداف و موضوعات مورد بحث در این فصل مباحث عمومى و مقدماتى تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها مورد بحث قرار مى‏گیرد.
خواننده با مطالعه این فصل در مى‏یابد كه اصولاً سیستم چیست، چه خصوصیاتى دارد، داراى چه ابعادى است، چه انواعى دارد، ضرورت توجه به سیستم چیست و تحلیلگر سیستم كیست.
همچنین در این فصل پس از ارائه یك طبقه بندى براى انواع سیستمها، سیستمهاى مورد نظر این كتاب را كه سیستمهاى سازمانى- انسانى هستند مورد بحث قرار مى‏دهد و برخى از خصوصیات اینگونه سیستمها را برمى‏شمرد.
سپس چگونگى پیدایش علم تجزیه و تحلیل سیستم و علومى كه شالوده این علم را تشكیل دادند، مورد بررسى مختصر قرار مى‏گیرد.
پس از آن مطالبى كلى و كلیدى پیرامون فعالیتهائى كه در تجزیه و تحلیل سیستم انجام مى‏شود بیان شده و خواننده در مى‏یابد، اصولاً تجزیه و تحلیل سیستم چگونه انجام مى‏شود.
تفاوتهاى دیدگاهها از علم تجزیه و تحلیل و دیدگاه این كتاب از علم تجزیه و تحلیل سیستم و نیز ارتباط فراروند تجزیه و تحلیل و طراحى سیستم با فراروند مهندسى نرم‏افزار، در ادامه مورد بحث قرار خواهد گرفت و مهندسین نرم‏افزار جایگاه خود را در برخورد با مطالب این كتاب در مى‏یابند.
در انتها نیز مهمترین خصوصیت تجزیه و تحلیل سیستم كه رهیافتى بودن آن است مورد بحث قرار گرفته و اهدافى كه از تجزیه و تحلیل سیستم دنبال مى‏شود به همراه مفاهیم تفكر سیستمى به طور مختصر بیان مى‏شود.
نكات قابل توجه براى یادگیرى این فصل، دید اولیه و اساسى را به خواننده براى ورود به مباحث اصلى كتاب كه در فصول آینده مطرح مى‏شود مى‏دهد و بسیارى از نكات كلیدى براى یادگیرى فصول آینده در این فصل مطرح مى‏شود.
پیشنهاد مى‏شود كه مطالعه این فصل با دقت كافى انجام شود.
بحث پیرامون چگونگى پیدایش این علم، براى درك بهتر خواننده از مطالب و پیدا كردن دید كافى براى مباحث بعدى است.
به خاطر سپردن جزئیات این مباحث لزومى ندارد.
اما خواننده باید كلیات را تشخیص دهد.
فهرست 1-1- سیستمها در محیط اطراف ما 2-1- انواع سیستمها، سیستمهاى سازمانى-انسانى 3-1- سیر تحول و پیدایش علم تجزیه و تحلیل سیستم 4-1- نگاهى كلى به فراروند تجزیه و تحلیل و طراحى سیستم 5-1- دیدگاهها از علم تجزیه و تحلیل سیستم 6-1- رهیافتى بودن تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 7-1- اهداف عمومى تجزیه و تحلیل سیستم 8-1- تفكر سیستمى 1-1- سیستمها در محیط اطراف ما 1-1-1- سیستم سیستم كلمه‏اى است كه براى گوش اغلب ما آشنا است.
از این عبارت هر روزه استفاده مى‏كنیم و یا به نحو غیر مستقیم با آن سر و كار داریم.
با نگاهى گذرا به محیط اطراف خود، سیستمهاى مختلفى را مشاهده مى‏كنید.
وقتى از خانه بیرون مى‏روید و وارد خیابان مى‏شوید، در خیابان اتومبیل‏ها محدوده خاصى براى حركت خود دارند و افراد پیاده نیز همینطور.
اتومبیل‏ها در محدوده سواره رو از نیمه سمت راست مسیر حركت مى‏كنند.
بدین ترتیب تصادفى بین اتومبیل‏هائى كه خلاف جهت یكدیگر حركت مى‏كنند رخ نمى‏دهد.
میانه خیابان با خط سفیدى مشخص شده است.
این خط در حالتهاى ممتد یا مقطع ایجاد مى‏شود

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص , تحقیق تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص , مقاله تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص , تجزیه و تحلیل و طراحى سیستمها 61 ص

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر