امروز: جمعه 1 شهریور 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكت

دانلود تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكت دسته: علوم انسانی
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 12 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 19

دانلود تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكت تحقیق تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكت مقاله تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكت تعریف معماری سازمان و پیاده سازی

قیمت فایل فقط 12,100 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 19 صفحه

عنوان طرح: تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكتورسازی تبریز.
مقدمه امروزه با پیشرفت تكنولوژی و تغییر ماهیت فعالیتهای مدیریتی، اطلاعات به عنوان اصلی ترین موجودیت در هر فرآیند كاری و مهمترین ابزار مدیریت می تواند نقش حائز اهمیتی در افزایش راندمان فرایندها و تضمین اهداف كسب و كار داشته باشد.
رقابت موجود در دنیای تجارت، محدودیت منابع، ازوم توجه به نیازهای مشتری، الزامات مربوط به تضمین كیفیت، لزون كنترل استثنائات و تغییرپذیری محیط در كسب و كار، همه و همه استفاده از ابزارهای كارآمد را برای صنایع و سازمانهای مختلف به یك الزام حیاتی مؤثر بدل نموده است.
در سازمانهایی كه به نوعی درگیر در لجستیك صنایع بزرگ، مانند خودروسازی می باشند، حجم زیاد اطلاعات و ماهیت به عنوان حلقه و اصل مشتری و تأمین كنندگان خرد، اهمیت تعریف معماری دقیق سازمانی و تهیه ابزارهای سیستمی را دوچندان می نماید.
طرح حاضر در راستای طراحی معماری سازمانی مناسب و حل مشكلات ناشی از عدم وجود یك سیستم اطلاعاتی كارآمد مطابق نیاز مركز محترم تأمین قطعات تراكتورسازی تبریز تدوین گردیده است.
شایان ذكر است رویكرد اصلی ما در انجام این طرح آنالیز دقیق نیاز مشتری و نگرش جامع و ساخت یافته به كلیه مفاهیم اطلاعاتی مورد نیاز در داخل و پیرامون مجموعه و سپس طراحی و پیاده سازی سیستم مبتنی بر این نیازمندیها می باشد.
این مجموعه با تكیه بر توان و پتانسیلهای بالای علمی و تجارب عملی و استفاده از كارشناسان توانا در حوزه های مختلف مانند IT، مدیریت و كیفیت بر آن است، تا در پیشبرد این پروژه در كنار مركز تأمین قطعات تراكتورسازی تبریز، همكاری های لازم را با آن مجموعه محترم داشته باشد.
بر خود فرض می دانیم كه از جناب آقای دكتر حكیم زاده كه با رهنمودهایشان ما را در تدوین این طرح یاری نموده اند كمال تشكر را به عمل آوریم.
ساختار مكتوب در قسمت طرح مسأله، شملی كلی از پروژه قابل مشاهده می باشد.
پس از آن در بخش اهداف با توجه مزایا و معایب بحث شده، فهرستی از اهداف خرد و كلان پروژه ارائه گردیده است.
در بخش روش انجام پروژه سعی شده توضیحات كلی از نحوه و انجام كار در حد حوصله این مكتوب بیان شود.
پس از آن توضیحات كلی در مورد خصوصیات فنی اجرای پروژه مندولوژیها و ابزارهای مورد استفاده ارائه شده است.
بدیهی است تدوین طرح تفصیلی و شرح خدمات دقیق نیازمند شناخت دقیقتر از نیازمندیهای كارفرمای محترم بوده و در صورت تمایل آن مركز، پس از كسب شناخت اولیه قابل ارائه خواهد بود.
(در تدوبن این مكتوب سعی شده از اطلاعات اولیه كسب شده از وضع موجود مركز استفاده گردد.
) طرح مسأله: بحث در موردئ آنچه این تیم در صدد انجام آن است را با طرح سوالی آغاز می كنیم.
IT چیست؟
محملی جهت هزینه كرد برخی سازمانها و كسب درآمد توسط پاره‌ای دیگر – ویترینی از سخت افزارهای بی استفاده، نرم افزاری بی كاربرد یا با اثربخشی كم، یك مد جدید و شاید هم اگر ملاحظه را كنار بگذاریم استفاده از IT یك امر غیرضروری و دست پاگیر كه همه باید به آن تن دهند، باشد.
كلیه كشورهایی كه بدون درنظرگرفتن ظرفیتهای فرهنگی و صنعتی، خود را غرق در تكنولوژیها و

قیمت فایل فقط 12,100 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكت , تحقیق تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكت , مقاله تعریف معماری سازمان و پیاده سازی سیستم جامع اطلاعاتی و اتوماسیون مورد نیاز مركز تأمین قطعات تراكت , تعریف معماری سازمان و پیاده سازی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر