امروز: شنبه 29 تیر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تحقیق میزان سازی تنظیم كننده های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی on-line ge

دانلود تحقیق میزان سازی تنظیم كننده های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی on-line ge دسته: برق
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 131 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 15

دانلود میزان‌سازی تنظیم كننده‌های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی (online ge تحقیق میزان‌سازی تنظیم كننده‌های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی (online ge مقاله میزان‌سازی تنظیم كننده‌های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی (online ge میزان‌سازی تنظیم كننده‌های ولتاژ ژنر

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 15 صفحه

میزان‌سازی تنظیم كننده‌های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی (on-line generator) چكیده تنظیم، رگولاتورهای ولتاژ اتوماتیك برای كنترل ولتاژ ژنراتورهای یك سیستم قدرت در بسیاری وضعیت ها برای حالت مدار باز یك ژنراتور سنكرون انجام شده است.
معادلات اساسی ماشین های الكتریكی و همچنین اندازه گیری های دقیق نشان داده است كه AVR ها در حالتی كه به شبكه متصل هستند و تحت بار نامی كار می كنند بكلی رفتار متفاوتی نسبت به حالتی كه مدار باز هستند از خود نشان می دهند.
این مقاله روشی را برای تنظیم یك AVR تحت بار نامی ارائه كرده و سپس مقایسة حالت گذرا را در ولتاژ ترمینال در حالت متصل به شبكه و open-circuit می پردازد.
موضوع مورد مطالعه نصب یك ژنراتور در calgorcg ، Canada بود و در آن مشاهده كردیم كه هنگامی كه یك AVR را در حالتی كه به شبكه متصل است تنظیم می كنیم بهبودی بیشتری در میرایی حالت گذرا حاصل می شود.
همچنین در این حالت در انتقال توان نیزف میرایی بیشتری در در حالت گذرا حاصل می شود.
1.
مقدمه در بسیاری از مواقع، رگولاتورهای ولتاژ در نیروگاه ها برای ایجاد میرایی قابل توجه برای شرایط گذرا در حالت مدار باز نصب می شوند، در بسیاری از مواقع، در این رویه میزان سازی لازم است كه ابتدا هم خود AVR و هم ژنراتور سنكرون را بر روی یك كامپیوتر آنالوگ و یا دیجیتال مدل كنیم (همانند شكل 1) تنظیمات مربوط به AVRها معمولاً در نیروگاه و در حین تصدی فازهای ژنراتور و كنترل كننده ها، انجام می گیرد.
 شكل 1) بلاك دیاگرام مربوط به مدل مدار باز یك ژنراتور به منظور تنظیم AVR ها با كمی تلاش می توان ای ن روش تنظیم سازی در شرایط مدار باز را به گونه ای به كار بریم كه بتوانیم با كمك آن AVR ها را تحت بار نیز تنظیم كنیم.
اگر AVR های مدار باز تأثیر منفی بر روی عملكرد سیستم هنگام فعالیت در حالت مدار بسته نداشته باشد نیازی به اعمال تغییر بر روی تنظیمات AVR نداریم اما اگر نوسانات سیستم همچنان تداوم داشته باشد، هنگامی كه بار ژنراتور در حال كاهش است و یا هنگامی كه یك خط اتصال و یا یكی از بارها غالب هستند.
آنگاه این به منزلة تنظیم نبودن AVR می باشد در چنین شرایطی معمولاً بواسطه چندین فیدبك حول ژنراتور سعی در پایدارسازی سیستم می‌كنند.
این فیدبك ها كه مشتمل بر پایدارسازی های قدرتی هستند در سال‌های اخیر عنوان بسیاری از مقالات در این زمینه بوده كه از بین آنها نتایج بسیاری قدرتی هستند در سالهای اخیر عنوان بسیاری از مقالات در این زمینه بوده كه از بین آنها نتایج بسیار مثبتی نیز اخذ شده كه بكارگیری آن نتایج در هنگام نوسانات سیستم و یا مواقعی كه مسأله تداخل مشكلاتی را در سیستم قدرت ایجاد نموده بسیار سودمند بوده است.
اولین سوالی كه معمولاً به ذهن خواننده می رسد این است كه آیا در شرایطی كه با مدل های سنتی تنظیم AVR ها سروكار داریم، تنظیم یك AVR تحت بار می توان سبب بهبود میرایی گردد و یا می تواند پایداری ژنراتور را در حالت بی باری متضمّن شود؟
این نوشتار سعی بر آن دارد كه به این سوال در نمونه عملی از كاربرد یك AVR ایستا (STATIC) بر روی یك خط 400 MW در نیروگاه Canada , Calgary پاسخ دهد.

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود میزان سازی تنظیم كننده های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی online ge , تحقیق میزان سازی تنظیم كننده های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی online ge , مقاله میزان سازی تنظیم كننده های ولتاژ ژنراتورهای سنكرون با به كارگیری مدل ژنراتور درون خطی online ge , میزان سازی تنظیم كننده ولتاژ

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر