امروز: سه شنبه 1 مرداد 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی

پاورپوینت خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی دسته: پاورپوینت
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 189 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 24

دانلود پاورپوینت خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی بررسی خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی پاورپوینت جامع و کامل خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی کاملترین پاورپوینت خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی پکیج پاورپوینت خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 24 صفحه

خدمت انسان های شریف وخدمت گزار کم نیستند.
هم اکنون نیز در همه جای این سرزمین پهناورنیکوکاران وخدمت گزاران بی هیچ چشم داشتی به سعادت وسلامت وپیشرفت فرزندان ایران بزرگ می اندیشند ودر این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند.
من رفتگرم.یعنی کسی که آلودگی هارا می روبد وپاک می کند.
دکتر آذر اندامی در هنگام شیوع وبا به یاری مردم شتافت و با تولید واکسن،جان هزاران انسان را نجات داد.
در دورترین نقاط کشورمان در مرز های آبی وخشکی،مردمانی هستند که به پاسداری از این سرزمین بزرگ والهی می پردازندتاآسیبی بدان نرسد. خواجه نظام الملک توسی در دوازده شهر مهم آن روز ،مدارس شبانه روزی تاسیس کرد که مانند دانشگاه های امروز اداره می شدند.
خواجه نصیرتوسی ،درآن هنگام که مغولان کتاب هارا آتش می زدندیا در آب می انداختند اوبه نسخه برداری وجمع آوری کتاب ها مشغول شد واگرتلاش وهمت او نبود،بیشتر آن آثار ارزشمند از میان می رفت.
خواجه نظام الملک درشهر ری رصدخانه ای ساخت که بسیاری از دانشمندان در آن جا به تحقیق مشغول شدند.
آن گاه سیمرغ پسر را برداشت وبه پای کوه برد و به پدر سپرد. شعر (خدمتی که خداوند به جهانیان ارزانی کرده است) تو درآن زمان که نامی زجهان نبود ، بودی
در بسته ی جهان را به جهانیان گشودی
تو به گوش ابر خواندی که از آسمان ببارد
تو به آفتاب گفتی به زمین قدم گذارد
توبه چشمه یاد دادی زدل زمین بجوشد
به گیاه تشنه گفتی که از آب آن بنوشد
تو به ژاله امر کردی که به برگ گل نشیند
به خزان اجازه دادی که گل از چمن بچیند
به هزار نقش زیبا گل و سبزه را کشیدی
شب و روز و کوه و دریا همه را تو آفریدی (جدول مربوط به خدمت) دانش ودانایی مدارس و دانشگاه ها پر از زمزمه ی درس و دانش اند.
محمد بن زکریَای رازی، پزشک و دانشمند بلند آوازه ی ایرانی بود.
دانشمندان جهان به اهمیت کار محمدبن زکریای رازی پی برده اند.
دانشمندان در سخت ترین موقعیت هاکوشیدند ایران رابه اوج عزت و سربلندی برسانند.
مادر وپدر برزو یه هردو دانش دوست بودند.
برزویه همراه با گروهی از دانشمندان روانه ی هندوستان شد.
مقصوداز کوهی که درآن گیاهی می رویند که مردگان را زنده می کند، علم ودانش است. جست وجو و تلاش برزویه، نتیجه داد و او را با دانش آشناکرد.
می گویند جوینده یابنده است ،یعنی اگر تصمیم بگیریم تلاش کنیم و نا امید نشویم،سرانجام روزی به آرزو ها و خواسته های خود می رسیم.
می گویند گنج بدون رنج بدست نمی آید همه ی کسانی که نام آنان را با احترام یاد می کنیم و پس از گذشت قرن هاهنوز فراموششان نکردهایم،مردان وزنانی هستند که با کوشش و پشتکار به جایی رسیده اند.
مطالعه ی زندگی بزرگان و دانشمندان نشان می دهد که آنان با اعتماد به خود،پایداری در کارها،تحمل سختی ها واراده ی استوار،به موفقیت رسیده اند. توانا بود هرکه دانا بود به نام خداوند خورشید و ماه که دل را به نامش خرد داد راه
جز اورا مدان کردگار سپهر فروزنده ی ماه


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی , بررسی خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی , پاورپوینت جامع و کامل خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی , کاملترین پاورپوینت خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت و تندرستی , پکیج پاورپوینت خدمت، دانش ودانایی، کتاب، شجاع وشجاعت، سلامت

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر