امروز: سه شنبه 2 بهمن 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب)

پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) دسته: پاورپوینت
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 201 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 10

دانلود پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) بررسی مدل گرادکس (سیلاب) پاورپوینت جامع و کامل مدل گرادکس (سیلاب) کاملترین پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) پکیج پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) مقاله مدل گرادکس (سیلاب) تحقیق مدل گرادکس (سیلاب)

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 10 صفحه

1 مدل گرادکس (سیلاب) روشهای برآورد سیلاب‌های طراحی برای برآورد دبی‌های سیلابی از روش‌های زیر استفاده می‌شود:
روابط تجربی
تحلیل فراوانی
هیدروگراف ها
حداکثر سیلاب محتمل
گرداکس
2 3 تفاوت تحلیل فراوانی و مدل گرادکس تحلیل فراوانی یک مدل دبی-دبی است.
سری داده های مربوط به دبی
گرادکس یک مدل بارندگی-دبی است.
بنابراین این مدل به اطلاعات زیر نیازمند است:
بارندگی حداکثر روزانه
دبی حداکثر لحظه ای
دبی حداکثر روزانه 4 تبدیل باران به رواناب 5 مدل گرادکس (1) قبل از آستانه بعد از آستانه 6 مقایسه نسبی تحلیل فراوانی و گرادکس 7 توضیح راجع به مدل (1) در روش گرادکس توزیع آماری برازش یافته بر آمار بارندگی، توزیع گامبل است. که در اغلب موارد و مطالعات فرض درستی است. زیرا اصولاً تنوع توزیع‌های برازش یافته بر بارندگی از آمار دبی کمتر است، اما در پاره‌ای از موارد ممکن است توزیع دیگری بر بارندگی برازش بهتری پیدا کند که اعمال این توزیع مناسب بر داده‌های بارندگی در روش گرادکس مقدور نیست.8 توضیح راجع به مدل 21) در روش گرادکس با توجه به اینکه در نقطه لولا، شیب دبی دقیقاً مساوی شیب بارندگی می‌گردد، یا به عبارت دیگر در کاغذ گامبل که توزیع برازش بصورت خط در می‌آید، شیب خطوط بارندگی و دبی با هم برابر و در نتیجه موازی خواهند بود. به عبارت دیگر با افزایش دوره بازگشت، مقدار بارندگی نیز افزایش می‌یابد و از یک آستانه به بعد به ازای دوره بازگشت خاصی باران قادر است حداکثر تلفات حوزه را تامین کند.

9 فرموله نمودن مدل 10 تبدیل دبی حداکثر روزانه به دبی حداکثر لحظه ای در روابطه اسلاید قبل دبی حداکثر متوسط روزانه با دوره بازگشت مورد نظر محاسبه می‌شود. برای محاسبه دبی حداکثر لحظه‌ای به ترتیب زیر عمل می‌شود:
توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) , بررسی مدل گرادکس (سیلاب) , پاورپوینت جامع و کامل مدل گرادکس (سیلاب) , کاملترین پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) , پکیج پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) , مقاله مدل گرادکس (سیلاب) , تحقیق مدل گرادکس (سیلاب)

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر