امروز: دوشنبه 29 بهمن 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان

پاورپوینت مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان دسته: پاورپوینت
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 178 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 58

دانلود پاورپوینت مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان بررسی مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان پاورپوینت جامع و کامل مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان کاملترین پاورپوینت مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان پکیج پاورپوینت مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان مقاله مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان تحقیق مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان

قیمت فایل فقط 12,100 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 58 صفحه

مقایسۀ شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان مقدمه در این تحقیق سعی داریم که تعدادی از شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان با هم مقایسه کنیم و از این طریق به تبیین جایگاه اروپا در اقتصاد جهان برسیم، لذا از میان مجموعۀ شاخصهای اقتصادی پانزده شاخص از مهمترین آنها انتخاب شده و به بررسی آنها می پردازیم. شاخصها تولید ناخالص داخلی ( میلیون دلار جاری )
سرانۀ تولید ناخالص داخلی ( دلار جاری )
سرانۀ درآمد ناخالص ملی ( دلار جاری )
نرخ ارز ( پول ملی در برابر دلار آمریکا )
شاخص قیمت مصرف کننده
شاخص تولید صنعتی
شاخص تولید کشاورزی
شاخص تولید غذایی شاخصها 9) اشتغال در بخش صنعت (درصد از شاغلین)
10) ورود گردشگران به مرزهای ملی (هزار)
11) تولید انرژی، اولیه (برابر با هزار متر یک تن نفت)
12) کاربران اینترنت (در هر صد ساکن)
13) صادرات
14) واردات
15) تراز تجاری

نقاط قوت اروپا تولید ناخالص داخلی
سرانۀ تولید ناخالص داخلی
سرانۀ درآمد ناخالص ملی
نرخ ارز
شاخص قیمت مصرف کننده
اشتغال در بخش صنعت
ورود گردشگران به مرزهای ملی نقاط قوت اروپا 8. کاربران اینترنت
9. صادرات
10. تراز تجاری تولید ناخالص داخلی (GDP) Gross Domestic Product تولید ناخالص داخلی یا GDP یکی از مقیاس‌های اندازه گیری در اقتصاد است. تولید ناخالص داخلی در برگیرنده ارزش مجموع کالاها و خدماتی است که طی یک دوران معین، معمولاً یک سال، در یک کشور تولید می‌شود. در این تعریف منظور از کالاها و خدمات نهایی، کالا و خدماتی است که در انتهای زنجیر تولید قرار گرفته‌اند و خود آنها برای تولید و خدمات دیگر خریداری نمی‌شوند.
مقایسۀ تولید ناخالص اروپا و جهان میانگین تولید ناخالص داخلی اروپا 450،046 میلیون دلار است، در حالیکه میانگین جهانی تولید ناخالص داخلی 202،033 میلیون دلار است و چنانکه مشاهده می شود میانگین تولید ناخالص داخلی اروپا 2/2 برابر میانگین جهانی است. میانگین تولید ناخالص داخلی اروپا از 231،980 در سال 2005 به 450،046 میلیون دلار در سال 2013 رسیده است.
تولید ناخالص داخلی روند تولید ناخالص داخلی اروپا از 2005 تا 2013 2) سرانه تولید ناخالص داخلی سرانه تولید ناخالص داخلی، ارزش تمامی کالاهای تولید داخلی و خدمات مربوط به آن‌ها در طول سال است که به دلار آمریکا تبدیل و بر متوسط جمعیت آن کشور در همان سال تقسیم شده است. مقایسۀ میانگین سرانۀ تولید ناخالص داخلی اروپا و جهان میانگین سرانۀ تولید ناخالص داخلی در اروپا 34،514 دلار است، در حالیکه میانگین جهانی 10،975 دلار است. همچنانکه مشاهده می­شود میانگین اروپا 3.1 برابر میانگین جهانی است. همچنین میانگین سرانۀ تولید ناخالص داخلی در اروپا از 25776 در سال 2005 به 34514 دلار در سال 2013 رسیده است.
سرانۀ تولید ناخالص داخلی روند میانگین سرانۀ تولید ناخالص داخلی اروپا 3) سرانه درآمد ناخالص ملی برای محاسبۀ درآمد سرانه، تولید ناخالص ملی کشور را بر جمعیت کشور تقسیم می کنند، عدد به دست آمده درآمد سرانۀ کشور است. مقایسۀ میانگین سرانۀ درآمد ناخالص ملی اروپا با جهان میانگین سرانۀ درآمد ناخالص ملی در اروپا 33،257 دلار است، میانگین جهان در این شاخص 10،657 دلار است. طبق این آمار میانگین سرانۀ درآمد ناخالص داخلی اروپا 3 و 1 برابر میانگین جهانی است و همچنین میانگین سرانۀ درآمد ناخالص ملی اروپا از 247،89 دلار در سال 2005 به 33،257 دلار در سال 2013 رسیده ...


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 12,100 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان , بررسی مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان , پاورپوینت جامع و کامل مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان , کاملترین پاورپوینت مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان , پکیج پاورپوینت مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان , مقاله مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان , تحقیق مقایسه شاخصهای اقتصادی اروپا و جهان

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر