امروز: شنبه 30 شهریور 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی

پاورپوینت تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی دسته: پاورپوینت
بازدید: 8 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 599 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 40

دانلود پاورپوینت تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی بررسی تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی پاورپوینت جامع و کامل تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی کاملترین پاورپوینت تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی پکیج پاورپوینت تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انس

قیمت فایل فقط 17,600 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 40 صفحه

 تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی

PRODUCTIVITY موضوع بهره وری موضوع کوچک ، بی ارزش و گذرایی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت و حتی شاید این تحقیق ها هم ذره ای از این امر خطیر را بازگو نکند ، ولی قدم برداشتن در این راه خود گام مؤثری در ادامه آن می باشد.
ورودبه عصرجدید عصرفراصنعتی، عصراطلاعات عصر فراملی وارتباطات نتیجه رشدوارتقاءبهره وری است كه نمونه های بارزآن استفاده بیشترازاتوماسیون كاربردرباتهادرتولیددركنارسیستمهای مدیریتی نوین می باشد.
تنهادرطول 15سال اخیرافزایش بهره وری درسطح جهان 45برابرشده است.
تلاش برای بهبودبهره وری تلاش برای زندگی بهترافرادجامعه است . مقدمه تلاش برای بهبود و استفاده مؤثر و كارآمد از منابع گوناگون چون نیروی كار سرمایه، مواد، انرژی و اطلاعات، هدف تمامی مدیران سازمانهای اقتصادی و واحدهای تولیدی صنعتی و مؤسسات خدماتی می باشد. وجود ساختار سازمانی مناسب، روشهای اجرائی كارآمد، تجهیزات و ابزار كار سالم، فضای كار متعادل و از همه مهمتر نیروی انسانی واجد صلاحیت و شایسته از ضروریاتی می باشند كه برای نیل به بهره وری مطلوب باید مورد توجه مدیران قرار گیرد. مشاركت كاركنان در امور و تلاشهای هوشیارانه و آگاهانه آنان همراه با انضباط كاری می تواند بر میزان بهره وری و تعمیر برای بهبود بهره وری بویژه در یك محیط متلاطم و توأم با ناامنی تأثیر گذارد. روح فرهنگ بهبود بهره وری باید در كالبد سازمان دمیده شود كه در آن میان نیروی انسانی هسته مركزی را تشكیل می دهد. تاریخچه بهره وری بهبود بهره وری موضوعی بوده است که از ابتدای تاریخ بشر و در کلیه نظامهای سیاسی و اقتصادی مطرح بوده است. اما تحقیق در مورد چگونگی افزایش بهره وری بطور سیستماتیک و در چهارچوب مباحث علمی تحلیلی از حدود ۲۰۰ سال پیش به این طرف بطور جدی مورد توجه اندیشمندان قرار گرفته است.

واژه « بهره وری» ریاضیدان و اقتصادان فرانسوی نخستین بار بوسیله فرانسوا کنه بکار برده شد.
«کنه» با طرح جدول اقتصادی ،
**اقتدار هر دولتی را منوط به افزایش بهره وری در بخش کشاورزی می دانست.** مفاهیم و تعاریف اولین تعریف

”توانمندی تولید بیشتر“


( فرانسوا کنه ) تعاریف بهره وری از دیدگاه های مختلف
علم اقتصاد : بهره وری ، مهارت در توسعه انسانی و سودآوری است .

علم اجتماعی : بهره وری ، قابلیت انجام امور امروز بهتر از دیروز بطور مداوم می باشد .

عام صنعت : بهره وری ، بهبود وضع موجود و استفاده موثر از عوامل تولید می باشد . تعاریف بهره وری از دیدگاههای مختلف علم شیمی: بهره وری ،استفاده از كاتالیزورهای مناسب در جهت تسریع روند تولیدمی باشد .
علم فیزیك : بهره وری ، بالا بردن توان( راندمان ) كار با توجه به كمیت و كیفیت كالا یا خدمات می باشد.
**از نظر یك مدیر یا كارفرما بهره وری یعنی كارایی بیشتر با صرف منابع كمتر و در نتیجه افزایش سود از طریق تولید محصول بیشتر.


: و بطور كلی بهره وری نوعی نگرش خلاق در جهت بهبود و پویایی وضع موجود از طریق بالا بردن كمیت و كیفیت ، اثربخشی ، سودآوری متناوب كار و جلب رضایت نیروی انسانی می باشد .

تعاریف مختلف ارائه شده برای بهره وری تعاریف مختلف ارائه شده برای بهره وری نگرش قدیم و جدید به بهره وری نگرش قدیم به بهره وری : تأکید بر مدیریت منابع موجود ( توجه عمده به درون سازمان )
نگرش جدید به بهره وری : طرح ایده های نو، خلق محصولات جدید و داشتن مشتریان متنوع و توجه به بازار و رقبا و استفاده ازتوانایی های بالفعل و بالقوه سازمان برای استفاده از فرصت ها و ...


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 17,600 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی , بررسی تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی , پاورپوینت جامع و کامل تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی , کاملترین پاورپوینت تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی , پکیج پاورپوینت تحقیق درباره بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انس

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر