امروز: چهارشنبه 27 شهریور 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت پژوهش و توسعه

پاورپوینت پژوهش و توسعه دسته: پاورپوینت
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 205 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 31

دانلود پاورپوینت پژوهش و توسعه بررسی پژوهش و توسعه پاورپوینت جامع و کامل پژوهش و توسعه کاملترین پاورپوینت پژوهش و توسعه پکیج پاورپوینت پژوهش و توسعه مقاله پژوهش و توسعه تحقیق پژوهش و توسعه

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 31 صفحه

پژوهش و توسعه

به مناسبت هفته پژوهش

بنا به تعریف، پژوهش عبارت است از جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و تفسیر سیستماتیک داده ها جهت یافتن پاسخ به یک پرسش و یا راه حل برای یک مشکل ویژگیهای پژوهش: 1- مشکل یا مسئله را بطور وضوح بیان نماید.

2- هدفمند تدوین شده ، بر روی مسایل اولویت دار متمركز شود.

3- بر پایه داده های موجود و یافته های مثبت و منفی بنا شود.

4- داده های جمع آوری شده را بر حسب نیاز به گونه ای تجزیه و تحلیل و ارائه نماید که پاسخگوی سئوالات اصلی تحقیق باشد.
5- به اصل هزینه و اثر بخشی توجه كند .

6- نتایج برای مدیران ، تصمیم گیران و جامعه قابل استفاده باشد.
7- با همكاری متخصصین رشته های مختلف انجام گیرد.
1- كاتالوگ مداخله
2- طراحی مداخله NATIONAL PLAN on Iron Malnutrition and Flour/Food Fortification in Iran
Prepared by:
Dr. Soltan Ali Mahboob, professor of Nutrition Research Center, Tabriz University of Medical Sciences
Zahra Abdollahi, MSPH, Senior expert of Nutrition Department, MOH&ME
Hamed Pouraram, MS, senior expert of Nutrition Department, MOH&ME

December 2006
فرازی از مقدمه نماینده WHO The challenging task of coordination and synthesizing the work of the technical groups was undertaken by Prof.S.Mahboob along with Dr.M.Ebrahimi-Mamegani,assistiant professor, and Dr.R Mahdavi , Associate Professor, all from the Tabriz University of Medical Sciences. All of them deserve special recognition and gratitude.
فرازی از مقدمه مقام محترم وزارت بهداشت- درمان و آموزش پزشكی This book will be a good example for the countries in the region to develop the national food / flour fortification plan in order to combat micronutrient deficiencies فرازی از مقدمه مدیر كل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت- درمان و آموزش پزشكی This book could be a model of developing the national food/ flour fortification plan.
طرح: مطالعات الگوی برنامه ریزی و اجرایی امنیت غذا و تغذیه( مابا)

ماده 197 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به منظور نهادینه کردن امنیت غذا و بهبود تغذیه مردم و ... وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی موظف است حداکثر طی مدت یکسال نسبت به تعیین سبد غذایی مطلوب اقدام نماید.
..................... بدون اغراق باید اظهار كنم كه پیشنهادات شاخه مطالعاتی گروه تبریز یكی از مهمترین اسناد موفقیت های این طرح است كه عنوان بارز و جالبی از یك دیدگاه چند بخشی و چند انضباطی و حاصل تفكر منسجم چند رشته مختلف است كه حاصل آن ایجاد الگوی توانمند برای رسیدگی به مشكلات استان خواهد بود. فرازی از اظهارات جناب آقای دكتر قاسمی مجری طرح ملی مابا: ماده 84 قانون برنامه چهارم الف- تشکیل شورای عالی سلامت و امنیت غذائی
ب- تهیه و اجرای برنامه آموزشی لازم به منظور ارتقای فرهنگ و سواد تغذیه جامعه
................................. دولت موظف است به منظور نهادینه کردن مدیریت ، سیاستگذاری ، ارزشیابی و هماهنگی امنیت غذا و تغذیه در کشور و ... اقدامهای ذیل را به عمل آورد : اولویت های پژوهشی در حقیقت چهار چوب اساسی است كه در قالب آن مسایل و مشكلاتی كه اهمیت ، ضرورت و فوریت برای تحقیق دارند مشخص می شود. اولویت ها ی پژوهشی: با توجه به اینكه سرنوشت پژوهش در دست سه گروه مختلف یعنی
پژوهشگران ، سیاست گذاران و مصرف كنندگان نتایج هست اولویت بایدمورد تایید این سه گروه باشد.

اولویت ها با توجه به ویژگی های جمعیت آسیب پذیر ، عواقب اقتصادی ، اجتماعی و بهداشتی هر یک از این مشکلات و محاسبه بازده اقتصادی و مقرون به صرفه بودن آنها تعیین گردند.

اولویت ها با آن دسته از پژوهش هایی باشد که از نظر محرومیت زدائی در کشور و رفع وابستگی به خارج ، جنبه استراتژیک داشته و در توسعه اقتصادی نقش کلیدی داشته باشد.
ویژگیهای پژوهشگر: 1- علاقمند به تحقیق باشد.
2- عالم باشد.
3- مبتکر باشد
4- دقیق و دارای قدرت مشاهده کافی باشد.
5- سطحی نگر نباشد.
6- منصف و دارای وجدان کاری باشد.
7- اخلاق در پژوهش را رعایت نماید. پی آمد های تخلفات پژوهش ...


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت پژوهش و توسعه , بررسی پژوهش و توسعه , پاورپوینت جامع و کامل پژوهش و توسعه , کاملترین پاورپوینت پژوهش و توسعه , پکیج پاورپوینت پژوهش و توسعه , مقاله پژوهش و توسعه , تحقیق پژوهش و توسعه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر