امروز: چهارشنبه 27 شهریور 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews (کاربرد کامپیوتر در اقتصاد) به صورت پاورپوینت

آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews (کاربرد کامپیوتر در اقتصاد) به صورت پاورپوینت دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 2144 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 75

آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews (کاربرد کامپیوتر در اقتصاد ) به صورت پاورپوینت

دارای 75 اسلاید

قسمتهایی از متن :

این نرم‌افزار، نرم‌افزاری قابل برنامه‌نویسی و دارای منوهایی برای انجام تحلیل‌های آماری از پیش تعریف‌شده (نظیر: تحلیل مدل‌های رگرسیونی، تحلیل روندها، تحلیل مدل‌های ARCH و GARCH و ...) بوده و به گونه‌ای طراحی شده است كه می‌تواند بدون هیچ واسطه‌ای لیست گسترده‌ای از فرمت داده‌ها (شامل: فرمت داده‌های Excel، ASCII، Text و غیره) را بنویسد یا بخواند.

مدیریت داده‌ها :

—ایجاد پرونده‌‌كاری

—اولیـن گام در هنگام بكارگیری نرم‌افزار EViews، ایجاد یك پرونده‌‌كاری (مكانی است كه Object‌ها در آن نگهداری می‌شوند) با پسوند ".wf1 *" و بارگذاری مجدد آن در استفاده‌های بعدی است. هر پرونده‌‌كاری، شامل دو Object پیش‌فرض است: "C" كه یك بردار از ضرایب است و "Resid" كه نشان‌دهنده باقیمانده‌های رگرسیونی می‌باشد.

—بدین‌منظور، از منوی File بر روی گزینه New و سپس ""Workfile كلیك كرده از پس از اختصاص یك نام به آن، دكمه OK را می‌فشاریم.

درصورتی كه به Workfile نامی اختصاص داده نشود، به‌صورت پیش‌فرض نام “Un-titled“ درنظر گرفته می‌شود كه در اینصورت، دیگر امكان ذخیره آن وجود نخواهد داشت.

و..............

همراه با عکسهای آموزشی و مرحله به مرحله با این برنامه

فرمت فایل pptx بوده

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews , دانلود پاورپوینت آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews , اسلاید درباره آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews , دانلود فایل آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews , آشنائی با نرم افزار اقتصادسنجی , آشنایی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر